RENSON_COM_NEG_PANT.gifRENSON® HEADQUARTERS
Industriezone 2 Vijverdam • Maalbeekstraat 10 • B-8790 WAREGEM
Tel +32 56 62 71 11 • Fax +32 56 60 28 51

Contact

Binnendienst Nederland

faika-vandekerkhove-120x130

Teamleader Internal Accountmanagement Nederland

Mevr. Faika Vandekerkhove
Tel: +32 56 62 71 63
E-mail: faika.vandekerkhove@renson.be

Intern Account Manager B2B

Mevr. Evelyne Vermeersch
Tel: +32 56 52 80 61
E-mail: evelyne.vermeersch@renson.be

Intern Account Manager B2C

Mevr. Veerle Vergote
Tel: +32 56 62 71 67
E-mail: veerle.vergote@renson.be

Intern Account Manager Architecten, Adviesbureaus, Ontwikkelend aannemer

Dhr. Laurens Degezelle
E-mail: laurens.degezelle@renson.be

Buitendienst Nederland

Commercieel Directeur Nederland

Dhr. Joep Breukels
Tel: +31 (0) 627 44 69 73
E-mail: joep.breukels@renson.net

jaap_wickering

Architecten Adviseur Noord-Nederland
Dhr. Jaap Wickering
Tel: +31 (0) 611 42 44 71
E-mail: jaap.wickering@renson.net

Architecten Adviseur Zuid-Nederland
Dhr. Bas Van Gestel
Tel: +31 (0) 621 55 07 38
E-mail: bas.vangestel@renson.net

Ijzerwarenhandel, aannemers, kozijnfabrikant & gevelbouwers B2B

Dhr. Hans Bannink
Tel: +31 (0) 653 52 04 23
E-mail: hans.bannink@renson.net

Zonvakkers/Outdoor specialisten/Kozijnfabrikant Noord-Nederland

Dhr. Jeroen Boogman
Tel: +31 (0) 646 05 62 18
E-mail: jeroen.boogman@renson.net

Adressen

RENSON® Ventilation nv
Industriezone 2 Vijverdam
Maalbeekstraat 10
B-8790 WAREGEM
Tel +32 56 62 71 11
Fax +32 56 60 28 51

RENSON® Sunprotection-Screens
IZ 1 - Flanders Field
Kalkhoevestraat 45
B-8790 WAREGEM
tel : + 32(0) 56 62 65 00
Fax : + 32 (0)56 62 65 09

RENSON® Sunprotection-Projects
Industriezone 2 Vijverdam
Maalbeekstraat 6
B-8790 WAREGEM
Tel +32 56 62 71 07
Fax +32 56 62 71 47